Malé půjčky na pár dní

Nebankovní sektor před několika lety vyhlásil válku tradičním bankovním institucím, kde doposud nedokáže se žádostí o finanční výpomoc uspět celá řada klientů. V takové negativní situaci je pak velice jednoduché spadnout do rukou lichvářů. Právě z těchto důvodů se příchod krátkodobé nebankovní půjčky online dal předpokládat. Jedná se o velice benevolentní produkt nebankovních poskytovatelů, kteří si své klienty až tak přísně neprověřují.

U krátkodobých úvěrů se dokonce ani nezjišťují vaše pravidelné měsíční příjmy či se nenahlíží do centrálního registru dlužníků, čímž se opět otevírá cesta k výpomoci daleko většímu spektru, žadatelů. Krátkodobé půjčky se z pravidla pohybují ve výši několika málo tisíc a jejich splatnost nepřekračuje délku po dobu 30 dnů. Tento úvěr je proto velice bezpečný, jelikož na tak krátkou dobu splatnosti se lze mnohem lépe připravit.

Podmínky získání krátkodobé půjčky

Podmínky pro získání krátkodobé nebankovní půjčky jsou zcela předvídatelné a nikterak vám cestu za penězi nezkomplikují. Věk žadatele musí být vyšší jak 18 let a je nutné disponovat trvalým bydlištěm na území České republiky. K vyřízení rychlého úvěru je zapotřebí pouze dvou dokladů totožnosti, internetu či telefonu. Mohou se objevit i další specifičtější podmínky, které se pak různí dle konkrétního poskytovatele. Podmínky jsou u každé nebankovní půjčky přehledně vypsány, informujte se o nich ještě před samotnou žádostí o peníze.

Výhody krátkodobé půjčky

Tento typ úvěru je rovněž označován jako půjčka před výplatou. Klienti využívají okamžitého sjednání a vyřízení ve chvíli, kdy se buď opozdí výplata nebo je potřeba cokoliv utratit ještě před příchodem výplatního dne. Hlavní výhody jsou:

  • rychlé sjednání úvěru
  • bez nahlížení do registru
  • benevolentnější přístup než u bankovních institucí
  • s další půjčkou ještě rychlejší vyřízení
  • dá se sjednat z pohodlí domácí atmosféry
  • sami si můžete nastavit délku splatnosti
  • při neschopnosti splácet lze prodloužit termín splatnosti
  • na účtu do několika minut

Postup při požádání o krátkodobou půjčku

Celý proces je velmi jednoduchý a v každém kroku budete přesně vědět, co udělat. Na samotném počátku je nutné vyplnit výši půjčky, délku splatnosti a základní informace o vaší osobě. Jakmile uvedete všechny tyto informace, odešlete je k posouzení. Záleží vždy na daném nebankovním

produktu, většinou je schvalovací proces otázkou několika málo minut. V případně kladné odpovědi vás kontaktuje operátor zákaznické linky a upřesní další sounáležitosti a peníze jsou bezodkladně zaslány na váš účet.

Pro koho je krátkodobá půjčka určena

Krátkodobé nebankovní půjčky online jsou určené především pro takový typ klientů, kteří potřebují nižší obnos peněz.Je zároveň vhodný pro umoření nebo uhrazení neodkladných pohledávek. Klienti z tohoto segmentu vědí, že v dohledné době budou mít peníze na úplné splacení úvěru.