Cofidis půjčky bez registru – srovnání půjček

Sjednat si půjčku, opravdu s rozmyslem, to je někdy kumšt. Nabídek jsou až desítky, všechny společnosti se ve výhodnosti přímo předhánějí, ale vybrat si tu, u které zaplatíte nejméně nebo kde budete mít benevolentní podmínky splátkového kalendáře, to není právě jednoduchá záležitost.

Naštěstí tu je srovnávač půjček, jednoduše ovladatelná internetová aplikace, která Vám pár kliknutími myši poradí co a jak!

Nemusíte si sjednávat první půjčku, kterou uvidíte. Na výběr máte z opravdu pestré palety nabídek, ve kterých Vám pomůžeme se snadno zorientovat. Už není třeba běhat na pobočku, posílat maily a volat na infolinky – stejně dostanete ve všech případech spíše vyhýbavou odpověď.

Cofidis půjčky, to je rozhodně zajímavé a spolehlivé řešení úplně pro každého! Splácet totiž můžete klidně i sedm let, takže žádný stres, peníze už se někde najdou. Minimální doba splátkového kalendáře je i tak jeden rok, tento typ půjčky se tedy dá zařadit do rodiny takzvaných dlouhodobých úvěrů. Nemějte strach, úroková míra je stále stlačena pod deseti procenty, což je velmi výhodné pro Vás i Vaši peněženku!

Není třeba prohlížet registr dlužníků, dobu splatnosti si zvolíte sami podle sebe, totéž pak platí i o výši měsíční splátky. Předčasné splacení je možné kdykoliv – a to navíc zcela zdarma, bez žádných sankčních poplatků. Nepotřebujete ručitele a půjčka je zcela bezúčelová, jinými slovy máte k dispozici klidně i půl milionu korun naprosto na cokoliv zrovna potřebujete!

Další alternativou by mohla být třeba takzvaná Cetelem půjčka. Tuto společnost jistě velmi důvěrně znáte, v tuzemsku působí už pěknou řádku let. Zajímavá možnost, kdy si můžete vzít úvěr až do výše dvou set tisíc korun, splácet lze ještě déle než u Cofidis – dokonce až devadesát šest měsíců!